Wtorek 21 Maj 2024 5:55


Zakład Wylęgu Drobiu w Łaziskach istnieje od roku 1965, w roku 1991 nastąpiło przekształcenie własnościowe firmy. Zakład stał się własnością Jana i Teresy Piechaczek, a w roku 2019 Marii Piechaczek-Borkowskiej. Firma specjalizuje się w produkcji piskląt ogólnoużytkowych, bazuje na własnych stadach reprodukcyjnych. Oprócz piskląt ogólnoużytkowych w zakładzie lęże się pisklęta brojlerowskie. Wylęg piskląt kurzych ogólnoużytkowych i brojlerowskich jest prowadzony w oparciu o jaja wylęgowe pochodzące od uznanych stad rodzicielskich objętych jednolitym programem profilaktycznym oraz stałą kontrolą zootechniczno-weterynaryjną. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie wylęgu drobiu oraz solidność, rzetelność i stabilność pozwalają naszej firmie na zaspokojenie oczekiwań Klientów. Dodatkowo wdrożone zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Dobrej Praktyki Higienicznej pozwalają nam na zapewnienie doskonałej jakości produkowanych piskląt.

Nadrzędnym celem w działalności Zakładu Wylęgu Drobiu Jana i Teresy Piechaczek jest wysoka jakość wylęganych piskląt i świadczonych usług, określona na bazie uwarunkowań prawnych, rynkowych i wymagań ustalonych z klientem, dlatego w firmie wdrożono system zarządzania jakością oparty na wymogach normy PN-EN ISO 9001:2009.

Działalność firmy została również doceniona przez władze samorządowe. Nasz Zakład uzyskał zaszczytny tytuł Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości 2007.Lężenie piskląt ogólnoużytkowych odbywa się w sezonie styczeń-lipiec. Pisklęta brojlerowskie lężone są przez cały rok w zależności od złożonych zamówień.

Projekt i wykonanie Mystical. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kraków 2005
reklamowy.biz Push 2 Check Preparaty dla drobiu